TYT SINIFLARIMIZ

TYT SINIFIMIZ HAKKINDA
(BESYO - PMYO - MSÜ ADAYLARI İÇİN)

 

Öncelikle Belirtmek İsterim ki; BESYO, PMYO ve MSÜ Hazırlık Süreci Zor Bir Süreçtir.
BESYO - PMYO ve MSÜ Sınavlarına Hazırlık Yapan Öğrenci Hem Ders Çalışmalıdır Hem De Antrenman Yapmalıdır. Bu Durum, Öğrenci İçin Zaman Problemi Oluşturmaktadır.

En Çok Karşılaştığımız Sorunlar İse:
- Ders ve Antrenman Saatlerinin Aynı Saatte Olmasından Dolayı Öğrencinin Ya Dersi Ya da Antrenmanı Aksatmasına Sebebiyet Vermesi.
- Dershanelerde Sadece TYT Sınavına Girecek Adaylar İçin Özel Sınıf Olmamasından Dolayı İhtiyaç Dışı Ders Verilmesi ve TYT Ders Saatinin Az Olması.

 

Hedefi BESYO, MSÜ, PMYO Olan Adayların İki İşi Bir Arada Yürütebilmesi Gerekmektedir. Yani Yıl Boyunca Hem Derslerini Çalışmalı Hem De Antrenman Yapmalıdır.

 

TYT Sınavında ise Daha Başarılı Olabilmek Adına Sadece TYT Konularına Çalışması Gerekmektedir; Fakat Birçok Dershanede 2. Bölüm Dediğimiz AYT Sınavının Dersleri De Verilmektedir. Bu Durumda Öğrenci Zamanını ve Eforunu Boşa Harcamasına Neden Olmaktadır.

 

Yukarıda Bahsettiğimiz Gerek Zaman Gerekse Sınavda Çıkmayan Konuların Çalışılması Gibi Sorunları Ortadan Kaldırabilmek Adına Kendi TYT Sınıfımızı Oluşturduk.
Bu Sayede Öğrencinin Antrenman ve Ders Programı Saatlerini Biz Hazırladığımız İçin; Hem Ders-Antrenman Saatlerinde Çakışma Meydana Gelmiyor, Hem De Sadece İhtiyacımız Olan TYT Konularına Yoğunluk Vererek Daha İyi Puan Almanızı Sağlıyoruz.

 

Kursumuzda Öğrencinin Fiziksel Eksikliklerini Giderip, Fiziksel Yeterlilik Spor Sınavlarında Tam Puan Alabilmesi Adına. Vücut Kitle İndeksi ve Yağ Kas Oranları Ölçülüp Eksik Yönlerini Gidermeye Yönelik Fitness Antrenmanları Da Yapılmaktadır.

 

KURSUMUZDA:

  • BESYO HAZIRLIK + TYT HAZIRLIK + FİTNESS ANTRENMANLARI
  • PMYO HAZIRLIK + TYT HAZIRLIK + FİTNESS ANTRENMANLARI
  • MSÜ HAZIRLIK + TYT HAZIRLIK + FİTNESS ANTRENMANLARI

ŞEKLİNDE TAM PROFESYONEL BİR HAZIRLIK SÜRECİ İŞLEMEKTEDİR.

 

2020 ve 2021 YILI HAZIRLIK KURSU KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.
BAŞARIYI HAYAL ETMEYİN, TERCİH EDİN!
BİZİMLE SİZ DE KAZANACAKSINIZ

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİM:
0533 160 9414